D-Link Mini-GBIC SFP TransceiverDEM-211

Dostupnost:

Nema na zalihi


DEM-211, 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km), Wavelength: 1310nm, Sensitivity: -32 dBm

Jamstvo: 5 godina
Povrat robe: unutar 14 dana.
Rok dostave: 2 do 7 radnih dana.
BESPLATNA DOSTAVA

933,58 kn

Nema na zalihi

D-Link DEM-211, 155Mbps multi-mode LC SFP transceiver (2km), wavelength: 1310nm, duplex LC connector, power voltage: 3.3V.

SKU: MS0430699 Kategorija: