D-Link media konverter DMC-700SC/E

Dostupnost:

Nema na zalihi


DMC-700SC, Ulazni priključak 1000BaseT, Izlazni priključak 1000BaseSX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 0,55 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000

Jamstvo: 2 godine
Povrat robe: unutar 14 dana.
Rok dostave: 2 do 7 radnih dana.
BESPLATNA DOSTAVA

1.505,19 kn

Nema na zalihi

D-Link media konverter 1000BaseT/1000BaseSX (SC) multimode.

D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

SKU: MS0430305 Kategorija:
Težina 0.900 kg
Dimenzije 27.400 × 20.800 × 6.800 cm
Ulazni priključak

1000BaseT

Izlazni priključak

1000BaseSX (multimode)

Ulazni konektor

RJ45

Izlazni konektor

SC

Maksimalna udaljenost [km]

0,55

Ostalo

AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000