Allied Telesis media konverter, AT-MC102XL-20


AT-MC102XL-20, ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, Auto MDI/MID-X Copper Port

AT-MC102XL-20, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, Auto MDI/MID-X Copper Port

Masa prodajnog pakiranja: 1.150 kg

Duljina prodajnog pakiranja: 28.000 cm

Širina prodajnog pakiranja: 22.000 cm

Visina prodajnog pakiranja: 5.000 cm